Home / Новини / Віктор Кривенко: Сьогодні день, коли мовчати не можна!

Віктор Кривенко: Сьогодні день, коли мовчати не можна!

Сьогодні під російським посольством Народний Рух України нагадав про сутність Російської Федерації – держави-вбивці, держави-ката і держави терориста. Держави, чий шлях, від імперії, через союз і до федерації, усіяний кістками невинних людей і жертв терору.
Сьогодні це варто пам’ятати як ніколи, адже саме сьогодні – відкриття Чемпіонату світу з футболу в Росії, сьогодні 32 день голодування Олега Сєнцова і сьогодні річниця падіння ІЛ-76 під Луганськом і загибелі 40 воїнів з 25-ї повітряно-десантної бригади та 9 членів екіпажу.
Сьогодні день, коли мовчати не можна!

Сьогодні голоси всіх українців мають злитися в один і пролунати громом вимог бойкоту ЧС 2018, звільнення українських політв’язнів та посилення санкцій.
“Свята на кістках” померлих від рук Росії не може відбуватися у сором’язливій тиші байдужості. Про злочини Кремля треба говорити вголос.
Наші голоси лунали сьогодні під посольством РФ.

Там же молоді рухівці спробували зіграти у настільний футбол. Та численні кістки і гвоздики, які стирчали із поля, не дозволили жодному гравцю ворухнутися.
Так має бути і в реальному житті – цей чемпіонат світу з футболу усіяний людськими смертями і кожен гравець мусить знати, що він бігає не по газону, а по образному полю кісток. І кожна хвилина, проведена у грі – це ще одна хвилина голодування наших хлопців в російських тюрмах.

Ми розуміємо, що питання звільнення всіх політв’язнів лежить виключно у дипломатичній площині і без тиску міжнародного товариства їх свобода неможлива. Тому, Захід мусить бути рішучим і бачити, що українці – непохитні у своїх вимогах.
Тільки при повному ігноруванні та міжнародній ізоляції Москви, тільки таким «дипломатичним тиском», можна приструнити цього східного агресора.
Долучайтесь у всіх містах, селищах і селах. Виходьте і вимагайте у всіх країнах, по всьому світу. Не має лишитись жоджної людини на землі, яка б не знала, що сучасна Росія – держава-терорист, держава-вбивця, держава на кістках.

P.S Ми вдячні ЗМІ, які прийшли на акцію і не лишають цю болючу тему без уваги, та сподіваємось, що ця наша акція, нехай і краплею, але долучиться до загальної хвилі вимог і протестів, яка нарешті змусить євродепутатів проголосувати сьогодні за дипломатичний бойкот чемпіонату світу з футболу в Росії!

Читайте також

Звернення до Президента, генпрокурора, міністра МВС України

1. Звертаюся до Президента України, Міністра внутрішніх справ, Генерального прокурора припинити покривати бандитський, корупційний та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *