Home / News / Голова РУХу Віктор Кривенко з черкаськими рухівцями відвідав рідні краї та школу В.Чорновола

Голова РУХу Віктор Кривенко з черкаськими рухівцями відвідав рідні краї та школу В.Чорновола

На Черкащині тривають заходи з нагоди 80-річчя від дня народження справжнього Українця, національного лідера В’ячеслава Чорновола.

Народний депутат, голова Народного Руху України Віктор Кривенко разом із черкаськими побратимами-рухівцями на чолі з Валентиною Коваленко відвідав на Звенигородщині Вільхівецьку школу, де відмінно навчався В’ячеслав Максимович Чорновіл.

Вільхівецькі учителі та старшокласники організували тематичний вечір – «В’ячеслав Чорновіл – пророк своєї Вітчизни». Учні читали поезії про свого славного земляка, переповідали біографічні шкіци із його життя, співали пісні…

Щемливі миті своїх спогадів заронила в дущу присутніх рідна сестра В’ячеслава Максимовича – Валентина Максимівна. Говорила мудро про брата Славка, про його потужне неперебутне бажання – сформувати і в родині Чорноволів, і в оточуючих його людей дух українськості, почуття самоповаги.
Валентина Максимівна подякувала Віктору Кривенку за його посутню підтримку у сприянні виділення коштів з державного бюджету і на капітальний ремонт Вільхівецької та Єрківської шкіл, і на поточний ремонт музею В’ячеслава Чорновола, і на придбання для сільського садочка комп’ютерної техніки (всього – 630 тис. грн.). До речі, за сприяння депутата обласної ради В. Коваленко з обласного бюджету також виділено 50 тис. грн., на які вільхівецькі освітяни придбали для школи 4 комп’ютери і ноутбук. «Уперше за багато років бачу таку серйозну підтримку від нового керівництва Народного Руху України», – констатувала Валентина Максимівна.

Народний депутат В. Кривенко поділився зі старшокласниками своєю стрімкою і блискучою кар’єрою молодого політика – від сільського хлопця і до керівника потужних підприємств та депутата Верховної ради. Він закликав учнів старанно вчитися, аби стати успішними і потрібними Україні, аби з честю нести ім’я свого земляка.

Голова Черкаської крайової організації НРУ, письменниця, педагог, Валентина Коваленко зазначила, що, на жаль, і самого Чорновола, і його ідеї мало знає українська молодь. Тож варто сьогодні говорити про необхідність свідомого осмислення цієї постаті, а через неї – історії України.
Черкаські рухівці Анатолій і Олена Корнелюки та Валерій Назаренко подарували школі баскетбольні м’ячі, а Валентина Коваленко як автор – свої посібники з літератури рідного краю.
Під час відвідин музею В. Кривенко разом із Чорноволовою сестрою, представниками обласної організації НРУ та директором музею Василем Стрижиусом обговорили питання розширення музейного комплексу з метою якнайповнішого представлення життєтворчості знакової для України постаті.

Читайте також

Голова Черкаської організації Народного Руху України Валентина Коваленко взяла участь у відкритті паркової зони Білозірської ОТГ

Депутат Черкаської обласної ради, голова обласної організації Народного Руху України Валентина Коваленко мала приємну нагоду …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *